Kontakt

Aadress / Address
Ahtri 6, III korrus
10151 Tallinn
Eesti

Klienditugi / Customer service
telli@geenius.ee
+372 660 9797
Geeniuse digitaalse tellimuse saad vormistada siin.
Geeniuse ajakirju saad tellida siit.

Pressiteated, info ja tagasiside / Press releases to be sent to:
geenius@geenius.ee

Vihjed / Drop us a line:
vihje@geenius.ee

Tagame vihjete puhul anonüümsuse. Toimetusele saadetud kaastöid, pakke ja e-kirju ei tagastata. Toimetus jätab õiguse saadetud kaastöid, artikleid ja pressiteateid enne avaldamist toimetada.

Väljaandja / Publisher
Geenius Meedia OÜ
Ahtri 6, 10151 Tallinn, Eesti
Äriregistri number: 12892044
KMKR number: EE101822239
Pangakonto: EE072200221062543779 (Swedbank Eesti)

Palume kõik arved saata aadressile arved@geenius.ee.
Võtame arveid vastu ka e-arvetena. Meie e-arve operaator on Telema.

Toimetus / Editorial

Martin Mets
peatoimetaja / editor-in-chief
martin.mets@geenius.ee
+372 508 7541

Toomas Randlo
Geenius Pro toimetuse juht
toomas.randlo@geenius.ee

Ronald Liive
reporter
ronald.liive@geenius.ee
+372 504 0196

Digigeenius ja ajakiri Digi / technology portal and magazine

Kristjan Ats Mägi
vastutav toimetaja / head of portal and magazine
kristjan.ats.magi@geenius.ee
+372 5564 3660

Terko Veensalu
kaasautor
terko.veensalu@geenius.ee

Autogeenius ja ajakiri Autoleht / car portal and magazine

Tarmo Tähepõld
vastutav toimetaja / head of the portal and magazine
tarmo.tahepold@geenius.ee
+372 515 8883

Elmar Ots
tegevtoimetaja / executive editor
elmar.ots@geenius.ee

Margus Pipar
toimetaja / editor
margus.pipar@geenius.ee

Margus Mihkels
toimetaja / editor
margus.mihkels@geenius.ee

Sulev Ladva
kaasautor
sulev.ladva@geenius.ee

DigiPRO

Linda-Liis Laikoja
vastutav toimetaja / head of portal
linda-liis.laikoja@geenius.ee
+372 5865 0032

Ärigeenius

Eleen Änilane
vastutav toimetaja / head of portal
eleen.anilane@geenius.ee

Indrek Tark
toimetaja / editor
indrek.tark@geenius.ee

Diktor / entertainment portal

Victoria Maripuu
vastutav toimetaja / head of portal
victoria.maripuu@geenius.ee
+372 5908 7375

Rahageenius / finance portal

Marie Viiol
vastutav toimetaja / head of portal
marie.viiol@geenius.ee

Kodugeenius / home portal

Anna-Liisa Mets
vastutav toimetaja / head of portal
anna-liisa.mets@geenius.ee

Investeerimisportaal Rikas Geenius / financial and investing advice portal

Indrek Mäe
vastutav toimetaja / head of portal
indrek.mae@geenius.ee
+372 5303 6767

Tervisegeenius / health portal

Liis Ilves
vastutav toimetaja / head of portal
liis.ilves@geenius.ee

Rohegeenius / green portal

Ivar Soopan
vastutav toimetaja / head of portal
ivar.soopan@geenius.ee
+372 5680 4407

Lemmikloomaportaal / pet portal

Anneli Aasmäe-Pender
vastutav toimetaja / head of portal
anneli@geenius.ee
+372 520 4000

Keeletoimetajad

Hele Lepikov
keeletoimetaja
hele.lepikov@geenius.ee

Piret Reidla
keeletoimetaja
piret.reidla@geenius.ee

Kujundajad / designers

Ahto Meri
kujundaja / designer
ahto.meri@geenius.ee

Alo Soolo
kujundaja / designer
alo.soolo@geenius.ee

Reklaam ja sisulahendused / Advertising and content solutions

Jane Barbo
osakonna juht / head of department
jane.barbo@geenius.ee
+372 526 3578

Jaana Uljas
konsultant / consultant
jaana.uljas@geenius.ee
+372 5695 3745

Karoliina Karus
konsultant / consultant
karoliina.karus@geenius.ee
+372 5800 9225

Blogide ja sisuturundustoimetus / Production of blogs and content marketing

Triin Raestik
osakonna juht / head of department
triin.raestik@geenius.ee
+372 527 4500

Administratsioon / Management

Siim Saidla
kaasasutaja ja tegevjuht / co-founder and CEO
siim.saidla@geenius.ee
+372 5664 3356

Henrik Roonemaa
kaasasutaja / co-founder
henrik.roonemaa@geenius.ee
+372 515 5795

Tarmo Keller
finantsjuht / CFO
tarmo.keller@geenius.ee
+372 509 4475

Geenius Meedia OÜ
Ahtri 6, 10151 Tallinn
Tel 660 9797
geenius@geenius.ee

Üldised kasutustingimused | Andmekaitsetingimused

© Geenius Meedia OÜ, 2019.

Ajakirjad
Digi
Mood
Muki

Podcastid
Autotund
Digitund
Restart

Sotsiaalmeedia
Facebook
Twitter

Kontakt
Toimetus
Reklaamiinfo

Geeniuse portaale majutab
Veebimajutus ja domeeni registreerimine Zones