Kontakt

Aadress / Address
Volta 1
10412 Tallinn
Eesti

Klienditugi / Customer service
telli@geenius.ee
+372 660 9797
Geeniuse digitaalse tellimuse saad vormistada siin.
Geeniuse ajakirju saad tellida siit.

Pressiteated, info ja tagasiside / Press releases to be sent to:
geenius@geenius.ee

Reklaam / Advertising:
reklaam@geenius.ee

Vihjed / Drop us a line:
vihje@geenius.ee

Tagame vihjete puhul anonüümsuse. Toimetusele saadetud kaastöid, pakke ja e-kirju ei tagastata. Toimetus jätab õiguse saadetud kaastöid, artikleid ja pressiteateid enne avaldamist toimetada.

Väljaandja / Publisher
Geenius Meedia OÜ
Volta 1, 10412, Tallinn, Eesti
Äriregistri number: 12892044
KMKR number: EE101822239
Pangakontod:
SEB Pank: EE321010220281633228
LHV Pank: EE807700771003999780
Swedbank: EE072200221062543779

Palume kõik arved saata aadressile arved@geenius.ee.
Võtame arveid vastu ka e-arvetena.

Toimetus / Editorial

Martin Mets
peatoimetaja / editor-in-chief
martin.mets@geenius.ee
+372 508 7541

Kristjan Ats Mägi
tegevtoimetaja / executive editor
kristjan.ats.magi@geenius.ee
+372 5564 3660

Digigeenius ja ajakiri Digi / technology portal and magazine

Meelis Väljamäe
toimetaja / editor
meelis.valjamae@geenius.ee

Joonas-Priit Sibul
reporter
joonaspriit.sibul@geenius.ee

Terko Veensalu
kaasautor
terko.veensalu@geenius.ee

Autogeenius ja ajakiri Autoleht / car portal and magazine

Tarmo Tähepõld
vastutav toimetaja / head of the portal and magazine
tarmo.tahepold@geenius.ee
+372 515 8883

Elmar Ots
tegevtoimetaja / executive editor
elmar.ots@geenius.ee

Margus Pipar
toimetaja / editor
margus.pipar@geenius.ee

Kert Avasalu
toimetaja / editor
kert.avasalu@geenius.ee

Sulev Ladva
kaasautor
sulev.ladva@geenius.ee

DigiPRO

Eleen Änilane
vastutav toimetaja / head of portal
eleen.anilane@geenius.ee
+372 5817 0936

Linda-Liis Laikoja
toimetaja / editor
linda-liis.laikoja@geenius.ee
+372 5865 0032

Jaanus Vogelberg
toimetaja / editor
jaanus.vogelberg@geenius.ee

Ärigeenius

Martha-Beryl Grauberg
vastutav toimetaja / head of portal
martha-beryl.grauberg@geenius.ee

+372 5344 9978

Rauno Uusleer
toimetaja / editor
rauno.uusleer@geenius.ee

Kaire-Külli Vaatmann
toimetaja / editor
kaire-kulli.vaatmann@geenius.ee

Joonas Piir
Rikka Geeniuse toimetaja / editor
joonas.piir@geenius.ee

E-kaubandus / e-commerce portal

Merilin Merila
toimetaja / editor
merilin.merila@geenius.ee

RMP

Üldkontakt
rmp@geenius.ee
+372 6848 110

Karin Ungro
ärijuht / business manager
karin.ungro@geenius.ee
+372 552 8909

Triin Omel
vastutav toimetaja / head of portal
triin.omel@geenius.ee
+372 521 9175

Sirje Sirjel
toimetaja / editor
sirje.sirel@geenius.ee

Katrin Markvart
toimetaja / editor
katrin.markvart@geenius.ee

Rahageenius / finance portal

Annabel Parts
vastutav toimetaja / head of portal
annabel.parts@geenius.ee

Kodugeenius / home portal

Anna-Liisa Mets
vastutav toimetaja / head of portal
anna-liisa.mets@geenius.ee

Tervisegeenius / health portal

Liis Ilves
vastutav toimetaja / head of portal
liis.ilves@geenius.ee

Rohegeenius / green portal

Ivar Soopan
vastutav toimetaja / head of portal
ivar.soopan@geenius.ee
+372 5680 4407

Keeletoimetajad

Hele Lepikov
keeletoimetaja
hele.lepikov@geenius.ee

Piret Reidla
keeletoimetaja
piret.reidla@geenius.ee

Kujundajad / designers

Ahto Meri
kujundaja / designer
ahto.meri@geenius.ee

Alo Soolo
kujundaja / designer
alo.soolo@geenius.ee

Administratsioon / Management

Martin Mets
tegevjuht / CEO
martin.mets@geenius.ee
+372 5087 541

Marko Püüa
Blogide ja sisuturundustoimetuse juht / head of production of blogs and content marketing
marko.pyya@geenius.ee
+372 503 9905

Joel Põldoja
Tellimuste äri juht / head of subscription business
joel.poldoja@geenius.ee
+372 5307 4021

Margus Laanemets
Tellimiskeskuse juht / head of customer service
margus.laanemets@geenius.ee
+372 515 7797

Geenius Meedia OÜ
Volta 1, 10412 Tallinn
Tel 660 9797
geenius@geenius.ee

Üldised kasutustingimused | Andmekaitsetingimused | Käitumiskoodeks ja vilepuhumiskanal

© Geenius Meedia OÜ, 2022.