Liitu kiiresti kasvava meediaettevõttega

Kes me oleme?

Geenius Meedia on kiiresti kasvav ettevõte, mis ehitab täpselt sihitud meediakanaleid, mille sisu on faktipõhine, arusaadav ja kasulik. Oleme müravabaks ja sõltumatuks platvormiks andekatele autoritele, hinnatud ekspertidele ning ideedele, mis teaduse ja tehnoloogia abil elu paremaks muudavad.

Alustasime 2015. aastal digiteemasid kajastava portaalina, aga oleme tänaseks kasvanud enam kui kümne alamportaaliga väljaandeks, mida külastab igal kuul rohkem kui 500 000 unikaalset kasutajat (Google Analyticsi andmed). Lisaks kirjastame ajakirju ja toodame podcaste.

Teeme kiiret kasvu ja sellega seoses otsime pidevalt uusi töötajaid.

Mida töötajale pakume?

Pakume oma inimestele ohtralt vabadust: tööaja ja -koha saab ise valida ja ka töös on tegijal vabad käed. Kolleegid, kellega aru pidada, on olemas, aga ülemusi napib – meile sobivad inimesed, kes saavad enda juhtimisega ise hakkama.

Hoolimata sellest, kas töötad Geeniuse toimetuses või äriüksuses, annab su töötasule olulise lisa tulemustasu. Suurem osa meie tiimist veab mõnda projekti ja kui sellel läheb hästi, siis kajastub see ka tasus.

Kuidas kandideerida?

Kui sulle pakub huvi töö meie toimetuses, siis võta ühendust Geeniuse peatoimetaja Martin Metsaga (martin.mets@geenius.ee). Kui tahaksid tegeleda müügitööga, siis kirjuta meie müügitiimi juhile Gregor Siboldile (gregor.sibold@geenius.ee).

Saada meile oma CV ja kirjuta, mida teha tahaksid. Vastame kõigile huvilistele. Kui kohe sulle sobivat kohta pakkuda pole, siis su loal salvestame kontakti ja võtame järgmise konkursi ajal ise ühendust.

Geenius Meedia OÜ
Volta 1, 10412 Tallinn
Tel 660 9797
geenius@geenius.ee

Üldised kasutustingimused | Andmekaitsetingimused | Käitumiskoodeks ja vilepuhumiskanal

© Geenius Meedia OÜ, 2022.