Geenius alustab kolme hüperlokaalse Põhja-Tallinna uudisportaaliga

Avaldatud 20.10.2020

Geenius alustab kolme uue Põhja-Tallinna hüperlokaalse uudisportaaliga Kalamaja Kuulutaja, Kopli Kroonik ja Pelgulinna Teataja.

Tegu on Geeniuse esimeste kohalike väljaannetega, mille eesmärk on aidata lahendata nendes linnaosades elavate inimeste probleeme, ära kuulata nende muresid, leida lahendusi ja olla arvamus- ning debatiplatsiks kohalikele..

Miks on liiklus sinu kodumaja kõrval halvasti korraldatud? Miks ikka veel lasteaiakohti ei ole? Miks tehti mõni detailplaneering just sellisena ja miks linnarahvas sellest kõigest alles hiljem kuulda sai, kui kopp juba maas oli? Kes on need ägedad inimesed, kes koos sinuga selles linnaosas elavad? Me tahame sellest kõigest rääkida.

Meie soov on rääkida asjadest, millest linnaosalehed ei taha rääkida.

Kui tahad meie enda kodukandi uudistega jookvalt kursis olla, siis hakka meie uute portaalide jälgijaks Facebookis: Kalamaja Kuulutaja, Kopli Kroonik ja Pelgulinna Teataja.

Kui sul on mure või probleem, mille puhul sa arvad, et me saame sind aidata, siis kirjuta meile p-tln@geenius.ee. Sellest võib olla rohkem kasu kui kohalikus Facebooki grupis kurtmisest.

Geenius Meedia OÜ
Volta 1, 10412 Tallinn
Tel 660 9797
geenius@geenius.ee

Üldised kasutustingimused | Andmekaitsetingimused | Käitumiskoodeks ja vilepuhumiskanal

© Geenius Meedia OÜ, 2022.