Geenius avas äriportaali ja muutub bännerivabaks

Avaldatud 15.04.2021

Geenius avas äriportaali Ärigeenius, mille fookus on kiirelt kasvavatel ettevõtetel. Me plaanime minna selle portaaliga nii idufirmade köögipoolele, rääkida sellest, kuidas nad päriselt äri teevad, aga proovime üles leida ka need vanakooli ettevõtted, kes flirdivad julgelt innovatsiooniga ja tahavad sellest leida uut kasvu.

Ärigeenius on inimeste portaal, sest äri teevad ikkagi inimesed. Aga kuidas nad seda teevad? Mismoodi nad tänasel päeval töötajaid leiavad, neid palkavad ja enda juures hoiavad? Kuidas nad enda ettevõtteid igapäevaselt juhivad? Ärigeeniuse missioon on see selgeks teha ja leida üles need võtted, mis mis kasvuettevõtete juures töötavad ja tuua need enda lugejateni, aga esile tõsta ka ebaõnnestumised, et teised neid vigu ei peaks kordama.

Igale tõsisele kasvuettevõttele jääb Eesti ühel hetkel väikseks ja me hakkame rääkima sellest, kuidas Eestist välja murda. Millised lahendused on mõne firma puhul toiminud ja milliste puhul on kõrvetada saadud? Ärigeeniuse eesmärk on, et igast ilmunud artiklist oleks meie lugejatele praktilist kasu.

Ärigeeniuse vastutav toimetaja on Eleen Änilane ja maikuus liitub Ärigeeniusega veel teine toimetaja. Ärigeenius on Geeniuse Pro tellimispaketi osa ja DigiPro praegustele tellijatele on see tasuta. Ärigeeniuse lansseerimispartner on IT-ettevõte OIXIO.

Koos Ärigeeniuse avamisega võtab Geenius suuna bännerivabaduse poole. Juba täna me ei kuva Ärigeeniuses reklaambännereid ja sama saatus ootab lähiajal ka DigiProd.

Aga me ei peatu seal, Geenius liigub ka ülejäänud portaalides bännerivabaduse poole eesmärgiga tagada kvaliteetne sisu ja võimalikult mugav ning silmasõbralik lugejakogemus.

Geenius Meedia OÜ
Volta 1, 10412 Tallinn
Tel 660 9797
geenius@geenius.ee

Üldised kasutustingimused | Andmekaitsetingimused | Käitumiskoodeks ja vilepuhumiskanal

© Geenius Meedia OÜ, 2022.