Geeniuse portaalide peatoetajad on nüüd veelgi nähtavamad

Avaldatud 16.11.2023

Tänasest saavad kõikide Geeniuse portaalide peatoetajad tänu uuele visuaalsele lahendusele koostööst veelgi suuremat kasu lõigata. Kui juba varem võimaldas portaali peatoetamine omada läbivat nähtavust iga portaalis ilmunud artikli juures, siis nüüd muutus nähtavus katkematuks.

Uuenduskuuri käigus muutus peatoetaja tunnusriba üle terve portaali kinnitatuks, mis tähendab, et riba jälitab kasutajat läbi terve portaali. Varasemalt kuvati peatoetaja sõnumit kandvat riba ainult lehe päises ning lehe kerimisel see kaasa ei liikunud. Muudatuse tulemusel on peatoetajatel nüüd võimalik olla nähtaval sõltumata sellest, mis punktis lugeja lehel asub või millist lugu ta sirvib.

ezgif.com-video-to-gif.gif

Sarnasel varasemale on sponsorriba kaitstud ka reklaamiblokeerijate eest, mistõttu on tegu ainsa reklaamlahendusega, mis suudab tagada sajaprotsendilise nähtavuse portaali külastajate seas.

Geeniuse portaalide peatoetajate reklaampaketti kuulub lisaks eksklusiivsele logo ja sõnumiga rikastatud läbivale toetajaribale ka tugeva sisu, silmapaistva brändingu ja parima nähtavusega sisuturundusblogi, kõige ihaldatamatud bännerpositsioonid ja mitmed teised erilahendused, mis pole saadaval ühelegi teisele kliendile.

Geenius Meedia OÜ
Volta 1, 10412 Tallinn
Tel 660 9797
geenius@geenius.ee

Üldised kasutustingimused | Andmekaitsetingimused | Käitumiskoodeks ja vilepuhumiskanal

© Geenius Meedia OÜ, 2022.