Geeniusega liitunud tuntud raamatupidamis- ja maksuinfoportaal RMP läbis uuenduskuuri

Avaldatud 07.06.2023

Geenius Meediaga mullu sügisel liitunud raamatupidamis- ja maksuinfoportaal RMP on lõplikult üle kolinud – 19 aastat tagasi finantsinimestele erialateadmiste jagamiseks loodud platvormi uue näo leiab aadressilt rmp.geenius.ee.

RMP, mille sisu on eeskätt suunatud raamatupidajatele, finantsjuhtidele ja ettevõtjatele on nüüd nähtav Geeniuse portaalide ülaribal ja kõik RMP artiklid liiguvad ka läbi Geenius.ee pealehe. Väljanägemine on lehel küll uus, aga kvaliteet endiselt kõrgel tasemel - väärt sisu lisandub koguaeg juurde.

“RMP portaali kolimine Geenius.ee domeeni ja kujundusmalli sisse on meie jaoks väga oluline – see annab ka lugejale selge signaali, et nii sisuline kui ka tehniline arendustöö Geeniuse portaaliga jätkub,” rõhutas Geenius Meedia peatoimetaja Martin Mets.

Ta lisas, et RMP-l on üle 2000 pidevalt ajakohastatud selgitava juhendi ja abitabeli, mille väärtust ei saa alahinnata. RMP hakkab täiendama Pro tellimispaketti, mille sees on ka Ärigeenius, DigiPro ja E-kaubandus. “Need neli portaali koos on juba väga tugev pakett ja argument, miks hakata Geeniuse tellijaks,” märkis Mets.

Portaalist leiab lisaks kasulikule lugemisele infot erialaste koolituste kohta - raamatupidamise, maksude, tööõiguse ja Exceli teemadel. Samuti foorumi aruteludeks, töökuulutused, testid, raamatud ja uudiskirjad.

Pikka aega on RMP teinud koostööd enamuse Eesti tarkvarafirmadega ning jaganud koolituskalendrit teiste raamatupidajatele suunatud koolituspakkujatega. Suurimad koostööpartnerid läbi aegade on Merit Tarkvara, Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus, Tartu Ülikool ning TalTech. Erialase info koostamisel on abiks olnud tunnustatud audiitor- ja advokaadibürood, näiteks BDO Eesti, Grant Thornton Baltic, Advokaadibüroo Triniti, NJORD Advokaadibüroo ja Kindsigo Konsultatsioonid OÜ.

Raamatupidamise- ja maksuinfoportaali RMP.ee asutasid 19 aastat tagasi Karin Ungro ja Triin Omel. RMP-l on üle 50 000 registreerunud kasutaja ja igakuiselt loeb portaali keskmiselt 100 000 unikaalset külastajat.

Asutajad Ungro ja Omel pole kuhugi kadunud, vaid jätkavad koos meeskonnaga portaali juhtimist ja arendamist, kuid nüüd siis juba Geenius Meedia all.

Boonus pikaaegsele kasutajale

  • RMP.ee kasutajate kontod tõsteti automaatselt rmp.geenius.ee alla, kuid turvalisuse tagamiseks on kõigil konto omanikel vaja oma RMP konto salasõna uuendada. Kontoga seotud tegevuste kohta loe siit: https://rmp.geenius.ee/blogi/rmp-uudis/rmp-veebilehe-kasutajakonto-muutmine-ja-kustutamine

  • Kasutajakonto lehel saab tellida endale nii RMP kui ka kõigi teiste Geeniuse portaalide uudiskirju.

  • RMP Pro kasutajatele on ligipääs kõigile Geeniuse portaalide sisule. RMP on lubanud oma lugejaid ka tulevikus premeerida uute ja erialast lisandväärtust pakkuvate võimalustega.

  • Esimese pakkumisena on kõikidele liitunud kasutajatele RMP toimetuse koolitustele registreerimine vähemalt 25 eurot soodsam.

Geenius Meedia OÜ
Volta 1, 10412 Tallinn
Tel 660 9797
geenius@geenius.ee

Üldised kasutustingimused | Andmekaitsetingimused | Käitumiskoodeks ja vilepuhumiskanal

© Geenius Meedia OÜ, 2022.